Масштабний збій паралізував рух поїздів у Німеччині

Німецька залізнична компанія Deutsche Bahn тимчасово призупинила рух поїздів по всій країні через масштабний збій у роботі ІТ-мережі. Інцидент спричинив серйозні перебої в залізничному сполученні, оскільки всі поїзди були змушені зупинитися на станціях. Причиною стала несправність цифрової системи зв’язку GSM-R, яка використовується для координації руху між машиністами та центрами управління.

О 22:30 за місцевим часом компанія повідомила про загальнонаціональний характер збою, зазначивши, що всі потяги залишаються на станціях до подальшого відновлення системи. У наступних заявах Deutsche Bahn уточнила, що причина інциденту була встановлена, а фахівці оперативно працювали над її усуненням. Пасажирам рекомендували утриматися від подорожей та за можливості користуватися альтернативними видами транспорту.

Пізніше в компанії заявили, що технічну проблему вдалося вирішити після більш ніж двох з половиною годин повної зупинки руху. «Наші ІТ-експерти невпинно працювали над вирішенням проблеми – успішно. Перебої було усунуто, і рух поступово відновлюється», — йдеться в офіційному повідомленні Deutsche Bahn. Також у компанії подякували пасажирам за терпіння та розуміння.

Deutsche Bahn зазначила, що через інцидент частина рейсів і надалі може виконуватися із затримками або змінами в розкладі. Компанія пообіцяла надати постраждалим пасажирам компенсації, зокрема ваучери на таксі та проживання в готелях у разі необхідності. Збій також зачепив регіональні та міські перевезення, включно із системою S-Bahn, рух якої був повністю відновлений після усунення проблеми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja