Через кібератаку клієнти GVH не зможуть користуватися Deutschlandticket до 1 червня

Після масивної хакерської атаки на IT систему Üstra, асоціація Großraum-Verkehr Hannover була змушена призупинити продаж квитків за 49 євро до 8 травня. Клієнти GVH зможуть користуватися Deutschlandticket тільки з 1 червня.

Транспортна асоціація GVH Гановеру об’єднує 8 транспортних копманій за одним тарифом на поїздки. GVH включає в себе: ÜSTRA, regiobus, DB Regio, Transdev, metronom, erixx, WestfalenBahn та start Niedersachsen Mitte, під егідою GVH подорожі можна здійснювати згідно ціни одного тарифу в межах області Гановеру, незалежно від вибору транспортного засобу партнера асоціації. Остання координує щільну мережу маршрутів, яка складається з 170 автобусних ліній, 12 трамвайних ліній, дев’яти регіональних та дев’яти S-Bahn-ліній.

Вигляд Deutschlandticket запланований тільки в цифровому форматі, проте, GVH працює над можливістю у майбутньому додатково пропонувати його як паперовий квиток або чіп-картку.

Малозабезпечені громадяни, які мають карту Region-S, можуть придбати Deutschlandticket за зниженою ціною, еквівалентній ціні 365-євро. Ця знижка також доступна для волонтерів.

У березні, під час хакерської атаки на комп’ютерну систему Üstra через фішингові електронні листи, майже 3200 працівників постраждали. Компанія подала скаргу проти невідомих осіб, і розслідування було покладено на прокуратуру Гановера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja