Євангельська церква в Німеччині вимагає змін у законодавстві про евтаназію 

У переддень прийняття нового законодавства про евтаназію, яке впроваджує Бундестаг, Євангельська церква в Німеччині (EKD) активно виступає за підвищення рівня допомоги людям, які опинилися в критичних життєвих обставинах. 

Зокрема, говориться про необхідність “значних поліпшень у роботі з превентивною боротьбою проти ухвалення рішення про евтаназію, а також паліативною підтримкою смертельно хворих осіб”, як зазначено в заяві Ради EKD, опублікованої минулого четверга.

Голова Ради EKD, Аннетте Курсхус, підкреслила позицію Євангельської Церкви: “Як Церква, ми принципово стоїмо на захисті життя і підтримуємо законодавчі ініціативи, що слугують цій меті. При цьому, питання життя та смерті не може стати звичайними в соціальному контексті. Втім, ми повинні підтримувати тих, хто вирішує припинити своє життя внаслідок переживання особистої кризи. Євангельська Церква готова надати підтримку у таких випадках.”

Бундестаг готується до впровадження нового регулювання процесу прийняття рішення про евтаназію наступного тижня. Парламент розглядає два різні заяви з цього приводу. Таке регулювання стало необхідним після того, як Федеральний Конституційний Суд у 2020 році скасував заборону на допомогу при смерті, що діяла з 2015 року. Він бачив в цьому порушення права людини на самовизначення щодо власної смерті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja