У Німеччині Kindergeld з 2023 року буде вищий, ніж очікувалося

Дитяча допомога зараз становить 219 євро на першу та другу дитину. За третю дитину сплачується 225 євро, за четверту та кожну наступну – 250 євро. Через високу інфляцію та енергетичну кризу планувалося збільшити допомогу сім’ї.

Німецький уряд хотів підтримати сім’ї. З цієї причини політики планували з 1 січня 2023 року збільшити допомогу Kindergeld. Планувалося підвищення лише до 237 євро для перших трьох дітей.

У рамках прийнятого 9 листопада 2022 року новою правлячою коаліцією пакету допомоги на 65 мільярдів євро було вирішено збільшити поточні квоти Kindergeld на наступні два роки. Законопроект у Бундестзі 10 листопада 2022 року було остаточно ухвалено і Kindergeld виплачуватиметься на кожну дитину у розмірі 250,00 євро на місяць.

«Зі збільшенням допомоги на дітей до 250 євро та внесенням необхідних змін до Закону про доплату солідарності коаліція створила загальний пакет, який також враховує індивідуальні здібності сімей і людей з високим рівнем доходу», — сказав Маркус Гербранд, речник  Free Democratic Party (FDP) .

У майбутньому допомога Kindergeld має бути замінена на базову допомогу Kindergrundsicherung, яка поєднує різні сімейні виплати. “Сьогоднішнє рішення є важливим кроком у правильному напрямку”, – заявив лідер парламентської партії Зелених Андреас Аудреч. Kindergrundsicherung має об’єднати всі сімейні виплати під одним ім’ям, а гроші мають надходити безпосередньо дітям. Однак на впровадження змін доведеться трохи почекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja