Психічні розлади – часта причина госпіталізації дітей та підлітків у Німеччині

За даними дослідження, проведеного у 2021 році, у більшості випадків діти та підлітки потрапляють до медичних закладів через психічні захворювання.

Серед дітей та підлітків віком від 10 до 17 років, психічні захворювання та порушення поведінки є основною причиною госпіталізації. Згідно з даними Федерального статистичного управління, у 2021 році майже 81 000 тисяча з усіх 427 600 пацієнтів цієї вікової групи пройшли курс лікування психічних розладів, це складає 19%. Депресію визнали найчастішою причиною госпіталізації в серед таких випадків.

Для порівняння, у 2011 році цей показник становив лише 13%. За результатами дослідження, дівчата частіше, ніж хлопці, потрапляють до лікарні з психічними захворюваннями та розладами поведінки – 24% та відповідно 13%. Серед близько 15,3 мільйонів дорослих, які отримували лікування в лікарні, лише шість відсотків мали подібні діагнози психічних розладів.

Алкогольна та наркотична залежності багато в чому сприяють розвитку захворювань психіки.

Протягом 2021 року було госпіталізовано 21 900 дітей та підлітків від 10 до 17 років із діагнозом “депресія”. Психічні розлади та порушення поведінки, пов’язані з вживанням алкоголю, такі як алкогольне отруєння, синдроми залежності та абстиненції, були на другому місці за поширеністю – 9 300 випадків.

Близько 7 700 пацієнтів цієї вікової групи з психічними захворюваннями виявили реакції на сильні стреси та розлади адаптації. Федеральне управління повідомило, що ці порушення можуть бути спричинені надзвичайно важкими життєвими обставинами або великими змінами в житті, які призводять до постійного стресового стану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja