Як отримати Deutschlandticket у вигляді картки

Deutschlandticket може бути не просто цифровим, він, також, може мати фізичний вигляд картинки.

Звичайно, велика частина пасажирів зараз набагато швидше та простіше купує квитки на громадський транспорт в Інтернеті – через веб-сайти або мобільні додатки. Та все ж, є ті, кому більше до вподоби відчути квиток у руках, торкнутися його. Дехто навіть може не мати смартфона. Саме для таких людей призначені такі карти як Deutschlandticket. 

Щодо питання, де можна отримати Deutschlandticket у формі чіп-карти, Deutsche Bahn, згідно з їхньою інформацією, пропонує таку можливість через їхні цифрові канали продажу: bahn.de та додатки DB Navigator і DB Streckenagent. В регіонах, де чіп-карти вже використовуються, і де DB виступає як посередник продажу, квиток у формі чіп-карти теж доступний.

Прикладом може бути Гамбурзьке транспортне об’єднання, де можна отримати Deutschlandticket як чіп-карту, яку вам можуть відправити поштою. Клієнти без смартфонів мають змогу купити цей квиток у сервісному центрі HVV.

Берлінські транспортні підприємства також пропонують Deutschlandticket у формі чіп-карти. На S-Bahn в Мюнхені D-квиток можна отримати як чіп-карту, так і як мобільний квиток в додатку München Navigator. Втім, якщо ви вирішили отримати чіп-карту, ви повинні врахувати термін виготовлення – десять робочих днів плюс доставка.

Провайдери D-квитка доступні в Інтернеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja