50 тисяч заявок подано на отримання посвідки на проживання в Німеччині

За перші шість місяців від дати набуття чинності закону “Chancen-Aufenthaltsrecht, майже 49 тисяч людей подали свої заявки на отримання посвідки на постійне місце проживання в країні. З них 17 тисяч вже отримали позитивний відгук, тоді як близько 2,1 тисячі заяв були відхилені. Решту заявок ще обробляють згідно даних опитування від Mediendienstes Integration.

Комунікація з Управліннями з питань іноземців, наразі, стала складною через значну кількість осіб, які шукають притулок у Німеччині.

У процесі формування закону, Федеральний уряд виходив з припущення, що близько 98 тисяч іноземців подадуть заявки на отримання “Chancen-Aufenthaltsrecht”. Додатково, припускалося, що 33 тисячі людей зможуть відповідати критеріям для отримання стабільного права на перебування протягом року.

Цей закон надає можливість отримати спеціальний дозвіл на проживання на 18 місяців для тих, хто перебував в Німеччині на законних підставах протягом не менше п’яти років до 1 жовтня 2022 року. Виключення становлять особи, які навмисно подавали неправдиві дані про себе, заважаючи своєму депортуванню.

Регіонально, відсоток тих, хто подав заявку на “Chancen-Aufenthalсrecht”, коливається. В Берліні та Баварії приблизно 59 та 58% відповідно з тих, хто мав право, подали заявку. Однак, у Північному Рейні-Вестфалії цей показник значно нижчий, тут лише кожен третій використав цю можливість. Згідно з Mediendienst, 4% заявок були відхилені в NRW, а в Баварії та Нижній Саксонії — близько 6%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja