Німеччина впевнено долає Данію та виходить до чвертьфіналу Євро-2024

У напруженому матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу 2024 року збірна Німеччини здолала команду Данії з рахунком 2:0. Поєдинок, що відбувся в Дортмунді, запам’ятався не лише яскравою грою, а й незвичайними подіями на полі.

Господарі турніру розпочали гру активно, і вже на 4-й хвилині Ніко Шлоттербек відзначився голом після подачі з кутового. Втім, після перегляду VAR арбітр скасував взяття воріт через порушення правил.

Несподіваним моментом матчу стала вимушена перерва на 36-й хвилині через грозу. Англійський суддя Майкл Олівер, керуючись оновленими правилами УЄФА, призупинив гру майже на пів години. Футболісти залишили поле, а вболівальники шукали укриття від зливи та граду.

Після відновлення матчу команди продовжили боротьбу. На початку другого тайму данці забили гол, який також не зарахували через офсайд. Натомість німецька збірна відкрила рахунок на 53-й хвилині: Кай Гаверц реалізував пенальті, призначений за гру рукою данського захисника Йоакіма Андерсена.

Крапку в матчі поставив Джамал Мусіала на 68-й хвилині, забивши свій третій гол на турнірі. Німецький півзахисник майстерно реалізував вихід сам на сам з воротарем Каспером Шмейхелем.

Попри спроби данців змінити хід гри, рахунок 2:0 залишився незмінним до фінального свистка. Обидва голкіпери — Мануель Нойєр та Каспер Шмейхель — неодноразово рятували свої команди протягом матчу.

Ця перемога стала для німецької збірної першим виходом до чвертьфіналу Євро за останні вісім років. У наступному раунді, який відбудеться 5 липня в Штутгарті, команда Юліана Нагельсманна зустрінеться з переможцем пари Іспанія – Грузія.

Цікаво, що в іншому матчі 1/8 фіналу Швейцарія сенсаційно перемогла чинних чемпіонів Європи — збірну Італії — з рахунком 2:0. Голи Ремо Фройлера та Рубена Варгаса забезпечили швейцарцям місце у чвертьфіналі, тоді як італійці несподівано рано залишили турнір.

Євро-2024 продовжує дивувати вболівальників непередбачуваними результатами та яскравими футбольними подіями.