Німеччина готується до безпекових викликів під час Євро-2024

Напередодні проведення в Німеччині Чемпіонату Європи з футболу 2024 року, німецька влада стурбована загрозами безпеки з боку терористичних організацій ісламських фундаменталістів. Як заявляють у Профспілці поліції ФРН, ситуація зараз набагато небезпечніша, ніж під час Чемпіонату світу 2006 року, який також відбувався в Німеччині.

Заходи безпеки


Федеральний міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер розпорядилася ввести прикордонний контроль по всій території Німеччини на весь період проведення чемпіонату — з 14 червня по 14 липня.

“Безпека Чемпіонату Європи з футболу у нашій країні має найвищий пріоритет. Поліція матиме значну присутність на всіх майданчиках, де очікується багато людей”, – заявила Фезер.

Спеціальні підрозділи SEK будуть розгорнуті на кожному об’єкті Євро-2024 для оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Крім того, поліцейським по всій країні заборонено брати відпустку під час проведення чемпіонату.

Міжнародна співпраця


Міністр внутрішніх справ Словенії Бошт’ян Поклукар повідомив, що словенська поліція також братиме участь у забезпеченні безпеки на майбутньому Євро-2024.

“Існує ризик того, що терористи можуть проникнути до ЄС нелегально. У цьому контексті так званий Балканський міграційний маршрут залишається однією з найбільших проблем”, – зауважив Поклукар.

Загострення загроз безпеці


Очевидно, що уряд Німеччини серйозно ставиться до питань безпеки під час проведення масштабного футбольного турніру, впроваджуючи жорсткі заходи прикордонного та поліцейського контролю.

Досвід попередніх чемпіонатів свідчить, що загрози з боку терористичних угруповань є досить реальними. Тож Німеччина та її європейські партнери мають докласти максимальних зусиль, аби забезпечити надійний захист вболівальників та уникнути трагічних інцидентів під час Євро-2024.

Джерело: Bild

Читати також:

Безпека спортивних заходів: Франція та Німеччина об’єднують зусилля

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja