Дортмундська Боруссія в фіналі Ліги Чемпіонів поступилася мадридському Реалу

Мадридський Реал обіграв дортмундську Боруссію у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА з рахунком 2:0 та вп’ятнадцяте завоював головний клубний трофей Європи.

Іспанський футбольний клуб Реал Мадрид переміг у фінальному поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА, який відбувся на лондонському стадіоні Уемблі 1 червня. З рахунком 2:0 мадридці здолали німецьку Боруссію з Дортмунда.

Голи за Реал забили Дані Карвахаль на 74-й хвилині після розіграшу кутового та Вінісіус Жуніор на 83-й хвилині.

Гол у ворота Боруссії, світлина з мережі X

Для Реала ця перемога стала 15-ю в історії — жоден інший клуб не вигравав головний європейський турнір більше разів. Востаннє “Королівський клуб” здобував Кубок Ліги чемпіонів УЄФА у 2022 році.

Для Боруссії Дортмунд вихід до фіналу Ліги чемпіонів став першим з 2013 року, коли вона програла у вирішальному матчі землякам з Баварії. На шляху до цьогорічного фіналу Боруссія перемогла такі імениті клуби, як ПСЖ, мадридський Атлетіко та ПСВ з Ейндховена.

Головний тренер Реала Карло Анчелотті прокоментував результат фінального матчу Ліги чемпіонів проти Боруссії Дортмунд: “Усі вважали, що ми мусимо виграти цей поєдинок. Але сьогодні ми легко могли програти. Боруссія чинила дуже гідний опір, нам довелося непросто. На щастя, ми віднайшли свою гру.”

Реал залишається найтитулованішим клубом Європи. З початку проведення першого розіграшу Кубка європейських чемпіонів мадридці 15 разів здобували трофей.

Карло Анчелотті п’ятий раз виграв Лігу чемпіонів — це рекорд турніру.

Генеральний директор Боруссії Дортмунд Ганс-Йоахім Ватцке, звісно, був розчарований підсумком фінального матчу проти Реала: “Ми непогано зіграли й мали вийти вперед у першому таймі. Тоді це був би інший поєдинок. Але не можна звинувачувати команду. Коли ви виходите у фінал, домінуєте у грі та маєте такі нагоди, але врешті Реал перемагає, як вони майже завжди і роблять, це трохи розчаровує.”

Джерело: UEFA.com

Читати також:

Оборонна промисловість виходить на футбольне поле: “Боруссія” уклала угоду з Rheinmetall