Рок-гурт „Океан Ельзи” з благодійним концертом Help for Ukraine Tour у Німеччині

Рок-гурт світового класу та національна легенда „Океан Ельзи” анонсує концерти Help for Ukraine Tour в серці Європи на підтримку своєї країни. Кошти від запланованих вистав будуть передані дітям, які постраждали від війни, а також медичним установам. В Німеччині гурт збирає шанувальників на концертах з 19 до 27 листопада 2022 року у Ной-Ульму, Берліні, Гамбургу та Ессені. Ціна квитків починається від 68 євро.

Гурту 27 років, він є невід’ємною частиною сучасної історії України. Гурт яскраво виражає себе через глибокі тексти, унікальний музичний стиль, а також вражаючий драйв і енергію на сцені. Фронтмен гурту Святослав Вакарчук від початку маштабного вторгнення росії в Україну продовжує грати, подорожуючи на передову, підтримуючи бійців у найгарячіших місцях та надаючи необхідну волонтерську допомогу, відвідуючи бомбосховища та станції, заповнені біженцями.

Океан Ельзи – найвідоміший і найтитулованіший український рок-гурт. Океан Ельзи неодноразово визнавався їх шанувальниками та музичними критиками кращим рок- і live-гуртом СНД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja