Deutsche Bank випускатиме платіжні картки з рециклованого пластику

Відповідаючи на глобальні виклики сталого розвитку екологічної політики, Deutsche Bank оголосив про свій намір випускати платіжні картки, які будуть виготовлені виключно з переробленого пластику.

Інформація була офіційно повідомлена у четвер із головного офісу у Франкфурті. Перехід на використання рециклованих матеріалів у виробництві кредитних, заощаджувальних та розрахункових карток заплановано почати з середини 2023 року. Очікується, що до закінчення 2024 року 99% усіх нових карток банку будуть базуватися на пройшовшому цикл переробки полівінілхлориді.

Deutsche Bank також має в планах заміну карток для приблизно 19 мільйонів своїх клієнтів у Німеччині, які користуються послугами Deutsche Bank, Postbank та Norisbank. “Процес заміни карт відбудеться в рамках звичайного обслуговування, тому клієнтам не потрібно вживати додаткових дій. Картки будуть замінені при закінченні терміну їх дії або при видачі замінних карт”, – уточнили представники Deutsche Bank.

Слід відзначити, що Deutsche Bank не єдина фінансова установа, яка шукає альтернативи пластиковим платіжним карткам. Так, у гамбурзькому фінтех-стартапі Tomorrow працює дебетова карта зроблена з деревини, тоді як прогресивний GLS Bank вже пропонує “першу в світі дерев’яну банківську карту без пластикового ядра”.

За оцінками компанії-виробника карт Giesecke + Devrient, одного з партнерів Deutsche Bank, викиди CO2, зменшаться приблизно на 65% під час виробництва карток з рециклованого пластику, порівняно з традиційними методами виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja