Деякі відкриті басейни в Німеччині продовжують працювати до середини вересня

Через теплу погоду в деяких містах все ще доступні відкриті басейни. У Бремені, наприклад, в Horner Bad ще можна поплавати на відкритому повітрі. У Ганновері, столиці Нижньої Саксонії, Lister Bad буде відкрито до неділі. У басейні Ricklinger Freibad сезон було навіть продовжено до 30 вересня.

Цього тижня в Нижній Саксонії та Бремені знову обіцяють спекотну погоду. Вже в понеділок було зафіксовано температуру близько 25 градусів у Ганновері. У вівторок та в наступні дні, за даними Німецького метеорологічного служби, максимальна температура повинна сягнути принаймні 30 градусів за Цельсієм, із слабким вітром.

Також, в Геттінгені або Оснабрюці ще можна плавати. У Оснабрюці на деякий час через хороший прогноз погоди відновлюється робота Moskaubad – після того, як сезон там завершився у неділю. Тепер планується, що купання буде доступним до 12 вересня. Проте години роботи скорочені через те, що персонал вже працює у закритих басейнах.

На виставці Landesgartenschau в Бад Гандерсхайм можна відвідати прилеглий відкритий басейн. Цей басейн, спеціально побудований для події, може бути відвіданий лише за наявності дійсного квитка на виставку Landesgartenschau. На весну цей басейн відкрили одним з перших в Нижній Саксонії.

Крім того, озера та пляжі біля річок запрошують насолодитися сонячними променями. Однак це не відбувається скрізь. За даними органів влади, у двох озерах в Нижній Саксонії та Бремені в даний час виявлені ціанобактерії на пляжах. Тому для Seeburger See біля Геттінгена та для Grambker Seebad у Бремені було введено заборону на купання, як повідомили відповідні органи влади в понеділок. Інші водойми можуть слідувати за прикладом. Загалом якість води в озерах Нижньої Саксонії та Бремену є доброю, зазначили в органах влади.

На інших пляжах, включаючи Steinhuder Meer, Dreiecksteich біля Ганновера та Dümmer See, органи влади попереджають про можливу появу ціанобактерій на пляжах. Крім того, через нез’ясовані питання, щодо відповідальності за нещасні випадки при купанні у Sulinger та Stadtsee встановлено заборону на купання.

Ціанобактерії – це бактерії, які можуть бути отруйними та спричиняти подразнення шкіри або утруднювати дихання. Це особливо стосується дітей, повідомило місто Геттінген. Ці бактерії зазвичай з’являються в стоячих водах, особливо влітку під час високої температури води.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja