Експорт німецьких товарів знизився у липні

У липні експорт в порівнянні з попереднім місяцем впав на 0,9%, як повідомило Федеральне статистичне управління. Однією з причин цього є відсутність попиту у світовій економіці.

Експорт Німеччини в липні трохи скоротився. Порівняно з попереднім місяцем червнем він скоротився на 0,9% і становив 130,4 мільярда євро, як повідомило Федеральне статистичне управління в Вісбадені в понеділок. Попередні три місяці експорт зростав, хоча останнім часом це відбувалося ледь помітними 0,2%.

Економісти, опитані агентством Reuters, очікували більшого спаду на рівні 1,5%. «Не тільки глобальна слабкість попиту негативно впливає на підприємства», – прокоментував економіст Бастіан Гепперле представник банку Hauck Aufhäuser Lampe Privatbank цей розвиток подій. «Країна також стикається зі зменшенням своєї конкурентоспроможності на світових ринках збуту».

Імпорт, навпаки, зріс вражаюче: він збільшився на 1,4% порівняно з попереднім місяцем і склав 114,5 мільярда євро, що майже втричі більше, ніж очікували економісти.

Загальний обсяг експорту продукції німецьких компаній в липні становив 130,4 мільярда євро. Імпорт мав вартість 114,5 мільярда євро. Таким чином, зовнішньоторговельний перевір євро становив 15,9 мільярда євро.

Більшість товарів експортувалися в країни ЄС, їх вартість становила 71,9 мільярда євро. Порівняно з попереднім місяцем це збільшилося на 0,5%. До країн поза ЄС, третіх країн, німецькі компанії експортували товари на суму 58,5 мільярда євро – це зменшилося на 2,5% порівняно з червнем.

У липні більшість товарів, виготовлених в Німеччині, були знову відправлені в США – експорт туди зросли на 5,2% порівняно з попереднім місяцем. Експорт до Китаю зріс на 1,2%.

Також, найбільша кількість імпорту з Китаю – хоча його вартість зменшилася на 5,8% порівняно з попереднім місяцем. Ввезення з США, навпаки, зросли на 6,1%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja