В Берліні виплатили коронадопомогу на вбивство людей ісламістами?В 2020 році було прийнято рішення про надання допомоги, незважаючи на відомий ризик зловживань і шахрайства. Коронадопомогу виплатили швидко і небюрократично, чим скористалися тисячі шахраїв, про що свідчить кількість розслідувань і стягнень.

Близько 7 мільярдів євро було виплачено відповідальним інвестиційним банком під час пандемії коронавіруса як допомога підприємствам і самозайнятим особам у Берліні. Майже 430 000 заявок було схвалено. Це становило в середньому близько 16 000 євро за заявку. Деякі підприємства або самозайняті також можуть подати кілька заявок. До кінця жовтня 50 мільйонів євро (0,7 відсотка від загальної суми) повернули, по раніше виплаченим 8200 заявкам через неправильну інформацію, невиконання необхідних вимог або бажання заявників обдурити. Проте процедура перевірки ще триває. За останніми даними, у Берліні вже розпочато близько 12 000 розслідувань шахрайства з виплатами коронадопомоги. Ще 7700 справ досі перебувають у поліції.

Сьогодні вранці, 22 листопада 2022 року, по всій Німеччині відбулися обшуки за підозрою в шахрайстві з цією допомогою. З самого ранку поліція обшукує 57 об’єктів за підозрою в махінаціях із субсидіями. Як повідомив речник поліції,у Берліні чергує поліція і проводяться рейди в районах Wedding, Бранденбурзі, Північному Рейні-Вестфалії, Баварії, Баден-Вюртемберзі та Саксонії. Загальнонаціональний рейд з надання допомоги в області коронавіруса спрямований на групу ісламістів. Тому їх підозрюють у звинуваченні в шахрайстві з субсидіями, пов’язаними з коронадопомогою, на яку вони, як кажуть, помилково подали заявку.

Бенджамін Джендро, речник поліцейської профспілки в Берліні: «Як міжнародний мегаполіс, столиця, звичайно, також є центром терористичних мереж. Тим більше важливо придивитися до фінансових потоків в екстремістських структурах. У цьому конкретному випадку стає очевидним, що державна допомога використана для фінансування вбивств людей».

Поліція повідомляє, що сьогодні арешти не відбулися, незважаючи на отримані раніше ордери. Операцією керувала слідча група «Крона», яка була створена 11 червня 2020 року берлінським Управління державної кримінальної поліції, відділ ісламізму. Вона розслідує шахрайські заявки на екстрену коронадопомогу від людей, які належать до ісламістського спектру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja