В справі махінацій з коронавірусними субсидіями у Німеччині є підозрюваний

Нагадаємо, у рамках розслідування Генеральної прокуратури в Берліні та спеціального відділу щодо шахрайства з субсидіями слідчі вчора обшукали 57 об’єктів нерухомості по всій Німеччині та конфіскували носії інформації. Крім берлінської поліції, були також розгорнуті сили з Баварії, Баден-Вюртемберга, Бранденбурга, Північного Рейну-Вестфалії та Саксонії.

Підозрюваний 25-річний Файєза К., з салафітської групи, використовував ситуацію з коронакризою та через підставних людей, проти яких були спрямовані розшукові заходи, отримав понад мільйон євро фінансування. Залучені ним особи зробили це шляхом шахрайства, надаючи у зверненнях про фінансову допомогу до німецьких інституцій неправдиву інформацію про вигадану комерційну діяльність. Кажуть, що він використовував особисті та податкові дані підставних людей, які надали йому доступ до своїх спеціально відкритих банкових рахунків. Підозрюваний створив необхідні електронні поштові скриньки спеціально для вчинення злочину від чужого імені.

Обвинувачений, як повідомляє поліція, встигнув повернутися до Сирії. У минулому він кілька разів піддавався розслідуванню за порушення громадського порядку: наприклад, він публічно спалив маски з обличчям президента Франції Еммануеля Макрона та Відео цієї акції опубліковано на YouTube. Слідчі дії у справі фінансових махінацій ним у Німеччині тривають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja