Знайдено авіабомбу в Дюссельдорфі – тисячі людей евакуйовано

Під час будівельних робіт у Дюссельдорфі була виявлена американська авіабомба часів Другої світової війни, вага бомби становить десять центнерів, тобто 500 кілограмів.

За інформацією пожежної служби, її повинні були розмінувати вночі служба, для цього всі мешканці в радіусі 500 метрів від місця знаходження повинні були залишити зону до 24 години – за даними, це стосувалося 13 000 людей.

Дороги, що ведуть до зони евакуації в районі Дюссельталь, мали бути заблоковані. Лінії трамваїв U71, 706, 708 та 725, а також автобусна лінія 812 призупинили свої рейси до завершення розмінування. Також було зупинено залізничний рух. За повідомленням пожежної служби, відбудуться обмеження на шляху між Дюссельдорфом та Дуйсбургом, а також між головним залізничним вокзалом Дюссельдорфа та Кельном. Пасажирський рух залізниці Deutsche Bahn буде повністю зупинений на тривалий час під час розмінування.

Для постраждалих мешканців було відкрито приміщення в двох школах, а на обидві було організовано автобусні трансфери. Автомобілі якомога повинні були бути вивезені з зони евакуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja