Десь по Берліну бігає хижак

Учора ввечері і сьогодні вранці вовк став причиною викликів берлінської поліції. Кілька перехожих помітили тварину в Берлін-Шпандау й повідомили про це. У неділю вранці було більше дзвінків, повідомив речник поліції.

Полісмени, які прибули на місце, зафіксували тварину на фото та відео. Пізніше експерт із колегії з захисту екології вивчив відеозапис. За його оцінкою, це була молода одиночна тварина, ймовірно, самець, який, можливо, походив із Дьоберіцер-Хайде, тварина поводилася спокійно.

У 2021 році в заповіднику на заході від Берліна оселилася вовча зграя. Спочатку в цьому районі було помічено двох дорослих тварин і чотирьох вовченят, а в травні 2022 року Фонд Гайнца Зільмана припустив, що загалом у цьому районі налічувалося вісім вовків.

За словами поліції, тварина, яку бачили в Берліні, є неагресивною. Поки що немає підстав для втручання. Тим не менш, перехожим слід триматися від тварини якомога далі, порадив речник поліції.

Це не перший вовк, якого бачать у столиці. Наприклад, у січні 2020 року молода вовчиця із Саксонії, яка носила GPS-передавач, після тривалої міграції завітала до Берлін-Адлерсхофа. Однак, за даними берлінського управління з охорони довкілля, вона не залишила жодних слідів, окрім даних передавача. Через деякий час самиця мігрувала до Мекленбурґа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja