Німеччині загрожують повені

У зв’язку з сильними зливами в Північному Рейні-Вестфалії Німецька метеорологічна служба оголосила штормове попередження. Попередження про повені також оголошено в Гессені та на півночі Баварії.

На багатьох річках та струменях після тривалих дощів фіксується підйом рівня води. У Гессені, Північному Рейні-Вестфалії та Рейнланд-Пфальці існує загроза повеней на річках. Через те, що насичені водою ґрунти більше не можуть поглинати дощ, рівень води може значно піднятись.

За даними Німецької метеорологічної служби (DWD), у районах західного та центрального низькогір’я Шварцвальду випаде від 30 до 40 літрів опадів на квадратний метр, а місцями близько 50 літрів на квадратний метр протягом 18–24 годин.

DWD оголосило суворе погодне попередження в деяких районах Північного Рейну-Вестфалії в зв’язку з тривалими опадами. Воно поширюється на райони Еннепе-Рур, Ольпе, Меркішер, Оберберґішер, місто Ремшайд та місто Вупперталь.

У Північному Рейні-Вестфалії через тривалі дощі рівень води в струмках та річках небезпечно піднявся. Для мешканців прийдешні паводки нагадують про повінь 2021 року.

На північному заході дощі подекуди супроводжуються штормовим вітром. З огляду на насиченість ґрунтів водою, дощ може призвести до того, що рівень води у водотоках постраждалих водозбірних басейнів Руру, Вуппера та Зіґу, значно підніметься, повідомив речник Державного відомства з питань природи, довкілля та захисту прав споживачів.

У Гессені подальші дощі в неділю можуть призвести до того, що місцями буде досягнутий найвищий рівень небезпеки. Речниця Державного відомства охорони природи, навколишнього середовища та геології Гессену (HLNUG) пояснила, що 3-й рівень небезпеки можливий на водомірних постах у Марбурзі та Ґіссен-Клерверку:

У суботу в регіоні Лан у федеральній землі Гессен сталася повінь. У місті Гойхельхайм поблизу Ґіссена співробітники добровільної пожежної бригади врятували двох водіїв та їхні автомобілі, які опинилися на затопленій дорозі. Територія в муніципалітеті Хойхельхайм була закрита, повідомив представник екстрених служб. Тим не менш, водії заїхали на територію і застрягли. Рятувальники витягли транспортні засоби з води. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Особливо постраждали райони Кобурґ, Кронах та Ліхтенфельс. Тут також можуть бути підтоплені деякі території. Невеликі водойми також можуть вийти з берегів.

За даними Баварського земельного відомства з охорони довкілля, високий рівень води та незначні підтоплення можуть також спостерігатися на півночі Нижньої Франконії та у Верхній Франконії, наприклад, у районі Ашаффенбурґа, в Бад-Кіссінґені або навколо Байройта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja