iPad для школярів, які шукають захисту у Берліні

Дітям-біженцям, які знайшли притулок у Берліні та навчаються в німецькій школі, роздають мобільні пристрої для підготовки до атестатів зрілості. Наразі пристрої вже видають з кінця грудня за погодженням з обласною шкільною наглядовою радою і продовжать у січні 2023 року. Департамент освіти, молоді та сім’ї Сенату зміг закупити 3294 iPad з доступним Wi-Fi для молодих людей-біженців, особливо для тих, хто навчається на останньому курсі. Інструкцію з використання приладу також було перекладено українською мовою та доставлено в друкованому вигляді. Частина пристроїв доступні з аксесуарами, такі як перо чи клавіатура. Інші пристрої будуть доставлені без аксесуарів, вони будуть доступні не раніше січня 2023 року.

Астрід-Сабіне Буссе, сенатор з питань освіти, молоді та сім’ї повідомив: «З початку російсько-агресорської війни наші школи прийняли понад 7000 дітей та молоді лише з України, які шукали захисту. Крім того, є діти та молодь біженців з інших регіонів походження. Ця активна солідарність є взірцевою. Для нас тепер само собою зрозуміло, що ми теж солідарні, роздаючи мобільні пристрої. Таким чином ми зміцнюємо освітні можливості дітей та молоді, які шукають у нас захисту».

Раніше, з початку пандемії, 51 000 учнів із соціально незахищених сімей у школах Берліна отримали мобільні пристрої. Мета Департаменту освіти, молоді та сім’ї Сенату тепер також полягає у створенні найкращих можливих умов для цифрового навчання для дітей та молоді, які шукають захисту – фінансування з відповідних фондів. Завдяки шкільному порталу, що включає магазин додатків, і стабільним системам управління навчанням, таким як Lernraum Berlin, оцифрування шкіл у Берліні впроваджується послідовно.

Джерело: Департамент освіти, молоді та сім’ї Сенату

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja