У Берліні молодий чоловік сів без прав у батьківський автомобіль та спалив його

У Брітці, р-н Берліну, в суботу вночі молодий чоловік влаштував ДТП, під час якої загорівся транспортний засіб, яким він їхав.

Для довідки: У Німеччині водіння без водійських прав означає, що за кермом особа, якій тимчасово заборонено керувати транспортним засобом через заборону водіння або особа, що ніколи не отримували водійських прав. Це зовсім інше ніж в випадку, коли особа не має при собі документа, але загалом має дійсні права. Водіння без прав, у першому випадку, є кримінальним злочином, який передбачає штраф до 180 денних зарплат; або позбавлення волі до 1 року; блокування отримання водійських прав не менше 6 місяців; такий водій теж може отримати 3 карні пункти. Водіння автомобіля без прав, у другому випадку, є правопорушенням і загрожує лише штраф в розмірі 10 євро. Водіння взагалі без прав ставить під загрозу страхування автомобіля. У разі аварії часто треба самостійно відшкодувати збитки.

Згідно з поточними даними поліції, у суботу 23-річний водій у Брітці не мав взагалі водійських прав. Він виїхав на «Мерседесі» з Gielower Strasse до Fritz-Reuter-Allee і не врахував переваги 49-річного водія. Обидва транспортні засоби зіткнулися.

В результаті аварії автомобіль, яким керував 23-річний хлопець, загорівся в моторному відсіку. Попереджені вогнеборці ліквідували полум’я. Під час аварії ніхто не постраждав. 23-річний хлопець заявив, що користувався транспортним засобом без згоди батька, який наразі нібито у відпустці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja