Обмін паперових водійських посвідчень на сучасні права у Мюнхені

Найпізніше до 19 січня 2033 року всі водійські права, видані до 19 січня 2013 року, необхідно обміняти на водійські права ЄС із терміном дії 15 років. Для того, щоб врегулювати обмін водійських посвідчень, було ухвалено поетапний збір заяв від водіїв і видання нових документів.


Першою настала черга власників сірих і рожевих водійських прав, розподілених відповідно до року народження. Особи, які народилися між 1959 і 1964 роками, мають термін до 19 січня 2023 року на обмін своїх паперових водійсьихі прав (зразок сірого або рожевого кольору або водійські права колишньої НДР) на картку тимчасового водійського посвідчення ЄС. 

 Увага, після цього терміну паперові водійські права стають недійсними.

Люди, які мають основне місце проживання в Мюнхені, можуть подати заявку на обмін своїх паперових водійських прав на картку водійських прав ЄС в органі управління водійськими правами. Це можливо двома способами: 1. Люди, які використовують функцію ідентифікації онлайн, що посвідчує особу, можуть подати заявку безпосередньо через Bayernportal. 2. Заяву також можна заповнити вдома та надіслати поштою з відповідними документами до відділу отримання водійських прав за адресою Garmischer Straße 19/21, 81373 Munich.
Джерело: Міська Рада Мюнхену

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja