Витрати, повязані з незаконною парковкою у Берліні, зростають, де ж не варто залишати своє авто

Евакуація і конфіскація транспортних засобів поліцією з незаконних паркувальних майданчиків стають для Берліна дедалі більшим тягарем, у тому числі й фінансовим. Усунення машин обходиться столиці набагато дорожче, ніж передбачено бюджетом. Навіть доходів від штрафів, не вистачає, щоб покрити витрати. Лише цього року витрати вже склали до восьми мільйонів євро. Однак у бюджеті запланували лише 4,5 млн євро. Штрафи накладають високі, проте цей дохід не покриває витрат. Вартість залежить від розміру транспортного засобу та того, хто його переміщує. Для звичайного автомобіля вона становить від 144 (BVG) до 225 (Ordnungsamt) євро. Для великих транспортних засобів вона може досягати 565 євро. Переміщення після аварії часто ще дорожче через складніші умови, такі як необхідність звільнити доступ на місці евакуації для самого евакуатора, витік рідини, чи збір відірваних частин. Оплата за переміщення автомобіля може бути стягнута негайно (лише в євро), особливо у випадку порушників-іноземців.

За даними внутрішнього управління, цього року було розпочато майже 61 000 справ про адміністративне правопорушення за незаконне паркування – загальна сума накладених штрафів складає близько 2,6 мільйона євро. Однак очікувані та фактичні витрати значно вищі. Витрати на евакуацію нелегально припаркованих автомобілів спочатку оцінювалися в 3,6 мільйона євро. Наразі фактично понесено майже 6,8 млн євро витрат. Крім того, є майже 900 000 євро, які з бюджету Берліну витратили для забезпечення безпеки евакуйованих транспортних засобів.

Однією з причин збільшення витрат може бути те, що кількість евакуацій автомобілів постійно зростає. У 2020 році, за словами влади, усунули близько 56 тисяч незаконних автомобілів. Через рік їх було вже понад 73 тисячі. Тенденція до зростання збереглася і цього року. Також стало дорожчим перевезення транспортних засобів, вилучених за вказівкою поліції, наприклад, як речовий доказ або через значні технічні дефекти. Тут явно впливає те, що з 2020 року зовнішнім евакуаторам і транспортним компаніям оплата не є фіксованою, а оплачується їх витрачений час. А час збільшується, тому що все більше і більше евакуаторів застрягли в пробках, повідомляє бюджетний політик Себастьян Шлюссельбург. Шліссельбург закликав нелегальних паркувальників заплатити більше та понести фактичні витрати.«Не може бути так, щоб платник податків щороку мільйонними сумами субсидував незаконне паркування», – сказав він.

Якщо ви незаконно припаркуєтеся в наведених нижче зонах, ви повинні очікувати, що ваше авто буде евакуйоване: 1. Заборонені стоянки, якщо існує ризик аварійної зміни смуги руху або значних заторів; 2. Автобусні зупинки, стоянки таксі, спеціальні смуги для місцевого громадського транспорту та залізничні колії; 3. На офіційно позначених під’їзних шляхах пожежної охорони; 4.Навпроти в’їздів і виїздів із приватної власності; 5. Велосипедні доріжки, велосипедні смуги на дорозі, а також спільні пішохідні та велосипедні доріжки; 6. Тротуари, якщо авто суттєво перешкоджає руху пішоходів; 7. Пішохідні переходи, 5 м до і після переходів і теж ближче 5 м від перехрестя доріг; 8. Без дозволу на місцях для паркування осіб, які мають спеціальний дозвіл на паркування там; 9. На дорогах позначених знаком без зупинки; теж інші ситуації повязані з багатосмуговими транспортними засобами у пішохідних зонах. Існують теж нетипові випадки, такі як евакуація з ділянок, які тимчасово закриті для руху без зупинкипід час проведення заходів, парадів, будівельних та деревообробних робіт; і теж тих транспортних засобів, які стояли там до встановлення тимчасових дорожніх знаків. Адміністративний суд затвердив термін у три повних дні та визнав термін для проведення евакуації на четвертий день після встановлення дорожнього знаку.

Рішенням Вищого адміністративного суду Берліна та Федерального адміністративного суду також постановили, що залишити номер мобільного телефону в транспортному засобі для сповіщення поліції є недостатнім.Перепаркування автомобіля в останній момент перед тим, як він потрапить на евакуатор, лише трохи зменшує витрати: з власника транспортного засобу буде стягнута оплата за замовлення евакуатору, його порожній проїзд і будь-яка додаткова оплата праці залучених працівників. Переміщення вважається розпочатим, коли працівник евакуаційної компанії на місці евакуації зробив перші кроки для переміщення транспортного засобу за допомогою технічних засобів (наприклад, висування опорної ноги, застосування затискачів, використання підйомних кронштейнів, використання домкратів, дублікатів ключів або інструменти тощо). Порожня поїздка має місце, коли компетентним органом видано розпорядження про евакуацію, незалежно від того, чи евакуатор вже з’явився на місці події.

Спеціальні служби районних відділів громадського порядку та поліція зобов’язані, крім необхідних евакуаційних заходів, завжди перевіряти, чи потрібно усувати транспортні засоби, щоб запобігти небезпеці та ризику такої небезпеки чи перешкоді руху. Відповідальність за розпорядження про евакуацію несуть працівники відділів охорони громадського порядку районів та поліцейські, а не інспектори з нагляду за паркувальними місцями. Окрім поліції та контролюючих органів, міська транспотрна комунікація(BVG ) також може перемістити незаконно запарковане авто, наприклад, якщо воно знаходиться на автобусних смугах.

Замовлення евакуаційної компанії вдасця уникнути, якщо особа, відповідальна за видання розпорядження про переміщення автомобіля знайде власника чи водія в магазині поряд чи за місцем проживання; це також стосується випадків, коли треті особи (наприклад, сусіди, знайомі) ініціюють візит або інший контакт з власником, автомобіль буде запаркований відповідно до вимог законодавства і рішення про евакуацію транспортного засобу не буде видане.

Якщо вас торкнеться евакуація, ви можете зателефонувати в інформаційний відділ поліції Берліну за номером (030) 4664 – 709800 і дізнатися місцезнаходження вашого автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja