Поліція Берліну шукає свідків смертельного ДТП

Ввечері, 10 грудня 2022 року, в дорожньо-транспортній пригоді в Ланквіці загинула молода дівчина, а її супутниця отримала важкі травми. Автобус лінії M 82 прямував близько 18:45 по Леоноренштрассе в напрямку Кайзер-Вільгельм-Штрассе.

Невдовзі після перехрестя з Calandrellistraße двоповерховий автобус від’їхав із зупинки. Двоє підлітків потрапили під колеса, коли перебігали дорогу на червоне світло світлофора для пішоходів. Дві дівчини залишилися під автобусом. Їх довелося визволяти пожежникам.

Допомога прийшла до 15-річної дівчини надто пізно. Від отриманих важких травм вона померла на місці аварії. Її подруга, на рік молодша, отримала тяжкі травми голови та верхньої частини тіла та була доставлена на стаціонарне лікування в клініку. Вона у стабільному стані.

62-річний водій автобуса був у шоковому стані та потребував медичної допомоги. Численні свідки, серед яких кілька молодих людей і дітей, були під враженням від того, що сталося.

Уповноважений з питань дорожнього руху південного управління поліції Берліна вчора, 15 грудня, звернувся до свідків і просить допомоги у розкритті смертельної ДТП між двома молодими пішоходами та автобусом BVG (лінія M82). Берлінська поліція шукає тих, хто може надати інформацію про перебіг аварії; хто був в автобусі і ще не надав або не міг надати жодної інформації про аварію; свідків, які ще не звернулися до поліції. Служба розслідування дорожнього руху знаходиться за адресою Eiswaldtstr 18, Berlin-Lankwitz, за номером телефону (030) 4664 – 472 800 або в будь-якій іншій поліцейській дільниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja