Консультаційні послуги споживачів розпочнуться в східній частині Берліну у другому кварталі 2023 року


Як повідомив речник Департаменту Сенату з питань навколишнього середовища, мобільності, споживачів та захисту клімату навесні 2023 року першим контактним пунктом у східній частині міста стане Verbraucherzentrale Berlin. Центр консультацій отримує нове приміщення в районі Східного Берліна. Консультативний центр для споживачів на залізничній станції Lichtenberg буде приймати за адресою Frankfurter Allee 218, 10365 Berlin. Тобто має відкритися у будинку Хоуге, який був побудований влітку.

Центр вживає заходів для захисту споживачів від незаконної поведінки постачальників та роз’яснює споживачів їхні права. Споживачі отримують консультації з різних питань, таких як онлайн-торгівл, страхування, гарантія, продаж на порозі тощо. Окрім нової локації, мобільні консультації споживачів також будуть продовжені в районах і районах у східній частині Берліна.

Беттіна Яраш, сенатор із захисту прав споживачів: «Для мене особливо важливо, що ми нарешті змогли запропонувати споживачам у східній частині Берліна доступ до Берлінського споживчого центру неподалік від місця їхнього проживання, починаючи з наступної весни. У безпосередній близькості від залізничної станції Ліхтенберг, до нового місця також можна легко дістатися громадським транспортом. На даний момент порада як ніколи важлива для тих, хто шукає допомоги, особливо з огляду на різке зростання цін на електроенергію».

Дорте Ельс, член правління Берлінського центру консультування споживачів: «Мені дуже приємно, що Берлінський центр консультування споживачів повертається на нове постійне місце розташування у східній частині міста після більш ніж 25 років. Короткі відстані до доброї поради – це наша вимога. Завдяки новим варіантам консультацій у Ліхтенберзі та наявним мобільним пропозиціям ми гарантуємо швидку допомогу споживачам у Берліні, особливо під час кризи».

Для довідки. Головний офіс зараз приймає споживачів в Темпельхофі. Consumer Center Berlin знаходиться за адресою Ordensmeisterstrasse 15-16, 12099 Berlin-Tempelhof. Телефон: 030 214 85-0, Пн-Пт з 10:00 до 16:00. Електронна пошта: mail@verbraucherzentrale-berlin.de

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja