Кількість нападів із застосуванням зброї у поїздах та на вокзалах Німеччини зросла більш ніж удвічі

Згідно офіційним даним, у 2022 році Федеральна поліція зареєструвала загалом 398 848 правопорушень у поїздах і на залізничних станціях. Після ножового нападу в Брокштедті ХДС/ХСС різко критикує міністра внутрішніх справ.

У 2022 році Федеральна поліція зареєструвала загалом 398 848 правопорушень у поїздах і на залізничних станціях, що на дванадцять відсотків більше, ніж у попередньому році. Про це йдеться у звіті Федеральної поліції. Згідно зі звітом, 14 155 із цих злочинів були пов’язані з нанесенням тілесних ушкоджень. Кількість насильницьких злочинів із застосуванням ножів склала 336 – більш ніж удвічі більше, ніж у попередньому році.

У поїздах Федеральна поліція нарахувала 82 напади з ножами, 33 напади з подразнюючими речовинами, 97 нападів з іншими небезпечними предметами, такими,  як бейсбольні біти, і п’ять нападів із застосуванням вогнепальної зброї. Кількість сексуальних злочинів зросла із 697 до 857.

За даними BamS, частка іноземців серед підозрюваних у нападі з обтяжуючими обставинами, пограбуваннях, вбивствах і ненавмисних вбивствах становила 55,5 відсотків.

Подвійне вбивство в регіональному експресі поблизу Гамбурга привернуло увагу громадськості до проблеми тяжких злочинів у поїздах. Суспільство дивується, чому цього насильницького злочинця так швидко звільнили, і виникають сумніви  чи все було зроблено для того, щоби перевірити, чи становить він небезпеку для оточуючих. Це питання має вирішити система правосуддя. Громадськість вважає, що необхідно ретельно вивчити питання, чи можна було його депортувати , як би складно це не було з юридичної точки зору, особливо у випадку з особою не маючої німецького громадянства.

Експерт із питань транспорту ХДС Ульріх Ланге заявив, що подорож потягом має бути безпечною, а для цього, звичайно, федеральною поліцією має бути забезпечений правопорядок на залізниці. Але навіть найкраща правоохоронна організація не має шансів, якщо на волі божевільні злочинці. Безумовно, недоліком системи є те, що злочинці без громадянства практично захищені від депортації. Тому політик ХДС закликає до більш швидких заходів, зазначаючи, що ЄС платить сотні мільйонів євро на підтримку палестинських територій, тож треба вимагати, щоб Німеччина мала можливість здійснювати депортації на територію цієї країни. І додав, що культура гостинності без обґрунтованих варіантів депортації не працює.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja