У Німеччині сьогодні перевіряли працездатність сирен і систем оповіщення

Сьогодні, 8 грудня 2022 року, день попередження у Німеччині, тобто перевірка технічного інфраструктурного стану систем оповіщення населення про небезпеку з пробним попередженням. Крім того, проведення інформаційної кампанії серед населення.

Після того, як загальнонаціональний день попередження 2020 року більше став категорією невдач і поломок. Тоді під час тестування сирен додатки «Nina» або «Katwarn» подавали сигнал з півгодинним запізненням. Німеччина наважилася спробувати ще раз 8 грудня.

Пробне попередження проведено сьогодні, 8 грудня 2022 року, о 11 год. Використовувалися різні системи оповіщення, перевірявся так званий попереджувальний мікс. Попереджувальне повідомлення було розповсюджено через радіо та телебачення, але також мали використовуватися сирени та гучномовці вантажівок. Крім того, на мобільні телефони надсилалися попереджувальні повідомлення через програми попередження, такі як «Nina» або «Katwarn». Усі пристрої попередження в день загальнонаціонального випробування (WarnApps, стільникове мовлення, попереджувальні повідомлення через радіостанції та цифрові рекламні щити) були запущені централізовано Федеральним управлінням цивільного захисту та допомоги у разі стихійних лих. О 11:45 ранку Федеральне відомство оголосило про закінчення перевірки.

За даними Міністерства внутрішніх справ землі Рейнланд-Пфальц, день попередження присвячений перевірці різних пристроїв попередження та підвищенню обізнаності населення.

Як повідомив речник пожежної частини місцеві заходи в день попередження у Франкфурті-на-Майні спрацювали ідеально: сирени в індустріальних парках завили точно об 11 ранку.

Міністр внутрішніх справ Бранденбурга Міхаель Штюбген заздалегідь попереджав: «Не все вийде». Наприклад, у Берліні цього року сирени мовчали, тому що технічний зв’язок від федерального уряду ще не запрацював, сирен занадто мало.

Федеральне відомство просить громадян надати відгук щодо перевірки системи. Зокрема, чи отримували вони сповіщення через нову стільникову трансляцію.

www.warntag-umfrage.de

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja