Баварія сенсаційно покидає кубок Німеччини (+ Відео)

Чинні чемпіони Німеччини несподівано програли Саарбрюкену у 1/16 Кубка Німеччини. Цього сезону мюнхенська Баварія не зможе здобути Кубок Німеччини. Команда Томаса Тухеля вийшла з боротьби за трофей на етапі 1/16 фіналу, програвши команді з третього дивізіону Саарбрюкену.

Варто відзначити, що чемпіони Німеччини розпочали виїзний матч успішно, забивши гол вже на 16 хвилині завдяки зусиллям Томаса Мюллера. Однак господарі змогли відігратися до перерви, а на 96 хвилині вийшли вперед, завершивши матч із рахунком 2:1.

Окрім поразки, Баварія втратила через травму центрального захисника Маттіаса де Лігта.

Рівно 23 роки тому, 1 листопада 2000 року Баварія також примудрилась поступитись в кубку, програвши скромному Магдебургу, який в той час виступав в четвертому дивізіоні. Тоді Баварія поступилася в серії післяматчевих пенальті.

Матч 1/16 Кубка Німеччини: Саарбрюкен – Баварія

Дата: 1 листопада
Результат: Саарбрюкен 2:1 Баварія