За допомогою стаціонарного контролю запобігли декільком тисячам випадків нелегального перетину кордону

Упродовж десяти днів стаціонарного контролю, Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини (das Bundesinnenministerium) повідомило про значний успіх у запобіганні нелегальному перетину кордону. Згідно з попередніми даними, вдалося запобігти близько 3700 випадкам нелегального в’їзду в країну.

Хоча початково планувалося, що прикордонний контроль триватиме десять днів, 25 жовтня 2023 року міністр внутрішніх справ Ненсі Фезер (Nancy Faeser) ухвалила рішення про його продовження ще на 20 днів. Метою цього кроку є активна боротьба з нелегальною імміграцією та контрабандою.

Зазначається, що стаціонарний контроль на кордоні з Австрією проводиться з 2015 року. Крім того, прикордонна служба опублікувала повідомлення на своєму сайті, у якому повідомлялося про тимчасове відновлення прикордонного контролю з Польщею, Чехією та Швейцарією на 10 днів, починаючи з 16 жовтня.

Згідно з цим повідомленням, окремі транспортні засоби та люди будуть піддані огляду, а всі прикордонні переходи залишаться відкритими. Прикордонна служба Республіки Польща також нагадала мандрівникам про необхідність мати при собі документи для перетину кордону – посвідчення особи або паспорт.

Водночас підвищення рівня контролю пояснюється питанням міграції, зокрема, стосовно осіб з Близького Сходу, які, на думку німецької влади, шукають шляхи нелегального перетину кордону через території сусідніх країн-членів ЄС. Однак, незалежно від специфіки, контроль буде посилено для всіх, хто перетинає внутрішні кордони.

Зазначимо, що Польща також збільшує кількість перевірок на своїх кордонах. Про це повідомляє польська Straż Graniczna.

Читати також:

У Німеччині опубліковано маніфест із правилами поведінки для мігрантів

У Дрездені захопили притулок для біженців (+Відео)

Які землі в Німеччині приймають біженців із України станом на сьогодні

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja