Критична ситуація на дорогах чи збереження довкілля?

Міністр транспорту Німеччини Фолькер Віссінґ нещодавно заявив, що очікуються нові проблеми в дорожньому русі країни. Міністр говорить про велику завантаженість доріг, тому, невдовзі, це може призвести до критичної ситуації через затори. Виходячи з цього міністр з (FDP) виступає за притримування плану швидкого реагування, проте члени партії Зелених стають в опозицію щодо цього.

З кожним роком в Німеччині число автомобілів стрімко збільшується, до того ж, все більше необхідними стають вантажні перевезення. Залізничні шляхи, в свою чергу, більше не можуть вирішити проблеми у перевезеннях. Віссінґ пропонує притримуватись плану будування та розширення доріг, до того ж, виступає за використання відновлюваних джерел енергії, за його словами, вжити таких заходів мають негайно.

Міністр охорони природнього середовища не поділяє його позицію. За словами Штеффі Лемке (Grüne) така політика може погіршити ситуацію з навколишнім середовищем в країні. У Міндовкілля заявили, що це не відповідає затвердженому плану по досягненню кліматичних цілей, тому, в четвер, в рамках порядку денного, це питання буде розглянуто лідерами коаліції.

«Забезпечення кліматично-нейтральної позиції в рамках вирішення проблем завантаженості доріг, полягає у підтримці використання електромобілів і CO2-нейтрального палива, це також буде стосуватись вантажних перевезень», – наголосив Віссінґ, звертаючись до Зелених. До того ж, міністр транспорту наголосив, що незважаючи на політику збереження клімату, дороги в країні мають відповідати стандартам.

У 2023 році очікують, що кількість вантажних перевезень збільшиться в рази. За словами Віссінґа, минулого року, німецькими автобанами було перевезено 3,7 мільярда тонн вантажів, що в десять разів більше, ніж залізницею, а у 2023 році це буде на 50 мільйонів тонн більше. Міністр наголосив, що проблему потрібно вирішити найближчим часом, потреба у більшій кількості перевезень невпинно зростатиме.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja