Введені “сонячні” зобов’язання для нових дахів від 1 січня 2023 року у Берліні

Берлінський закон про сонячну енергію був ухвалений Палатою представників 17 червня 2021 року та набув чинності 16 липня 2021 року. Метою закону про сонячну енергію є використання сонячного потенціалу на дахах Берліна і таким чином зробити важливий внесок у досягнення цілей захисту клімату. Більш суворі вимоги, засновані на Берлінському законі про захист клімату та передачу енергії, вже застосовуються до громадських будівель у землі Берлін.

Відповідно до Берлінського закону про сонячну енергію, з 1 січня 2023 року приватні власники зобов’язані встановити та експлуатувати фотоелектричну систему на нових будівлях. Специфікація також поширюється на існуючі приватні будинки, якщо дах підлягає значному переобладнанню, наприклад надбудові або ремонту даху. Зобов’язання щодо використання сонячної енергії поширюються на житлові будинки, а також на комерційні та промислові будівлі. Закон в основному передбачає використання 30 відсотків площі даху для фотоелектричних систем. У випадку існуючих будівель конструкції даху, мансардні вікна тощо можна відняти від площі даху, яка буде застосована. Будинки з корисною площею до 50 квадратних метрів звільняються від сонячного зобов’язання.

Приватні власники можуть отримати початкову оцінку того, чи поширюється на їхню будівлю зобов’язання щодо сонячної енергії, за допомогою онлайн-інструменту для запитів Берлінського акту про сонячну енергію. Земля Берлін також підтримує розширення сонячної енергії, надаючи фінансування та консультації. Solar Center Berlin пропонує приватним особам і компаніям безкоштовні початкові консультації з усіх аспектів сонячної енергії – як незалежно, так і незалежно від продукту та виробника.

За допомогою програми фінансування SolarPLUS земля Берлін пропонує приватним особам і компаніям цільову підтримку для розширення сонячної енергії. Інвестиції в накопичення електроенергії знаходяться в авангарді фінансування. Таким чином, електроенергія, яка виробляється на власному даху компанії, може ще більше використовуватися на місці. Крім того, фінансуються сонячні системи на будинках, які є пам’ятками архітектури, а також фасадні фотоелектричні системи та поєднання зелених дахів із сонячними системами. Підготовка сонячних проектів також підтримується шляхом покриття витрат на підготовку досліджень, експертних висновків та концепцій. У 2022 і 2023 роках Берлін виділить на програму фінансування загалом 23,7 млн ​​євро.

Джерело: Міська Рада Берліну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja