Re:think Munich поради щодо енергозбереження для жителів Мюнхену

Нинішня ситуація в Україні показала, наскільки німецька енергетика залежить від поставок сировини з росії. Більше половини природного газу, який використовується в Німеччині, надходить з росії.

Для активної протидії війні в рамках того, що можуть зробити приватні домогосподарства, буде використана інформаційна кампанія, щоб показати жителям Мюнхена, як легко економити енергію за допомогою простих заходів. Енергозбереження є актуальним фактором, коли йдеться про те, щоб зменшити залежність від російського газу. Середня температура в європейських будівлях перевищує 22 градуси за Цельсієм. Один градус менше зменшить річний попит на газ в ЄС на десять мільярдів кубометрів. Це понад 2,5 відсотка від загального споживання 380 мільярдів кубометрів. Оптимізація налаштувань опалення та використання, наприклад, зменшення опалення, коли вас немає, може заощадити шість відсотків енергетичних потреб німецьких домогосподарств. Таким чином можна без зусиль зменшити витрати, зменшити залежність від російської сировини та зміцнити нашу незалежність.

Після стратегічної реорганізації Департаменту з питань захисту клімату та навколишнього середовища, який був нещодавно заснований міською радою, діяльність кампанії, ухвалена міською радою, була перепланована. З вересня 2022 року комунікативні кампанії проходять під одним дахом з “Re:think Munich – Нове мислення для нашого клімату”.

«Re:think Munich» мотивує місцевих жителів жити з урахуванням клімату та брати участь у кампаніях і заходах, послугах та інформаційних пропозиціях, енергетичних порадах та програмах підтримки. Завдяки процесам участі громадськості люди вступають у діалог із Re:think Munich і можуть активно допомагати формувати своє життєве середовище. Через поточну енергетичну кризу ці комунікативні заходи від Re:think Munich зосереджені на темах енергетичної обізнаності та кліматично нейтрального оновлення.

На веб-сайті rethink-muenchen.de жителі Мюнхена можуть знайти багато порад щодо енергозбереження та безкоштовні перевірки енергозбереження, щоб переглянути власне енергоспоживання та, як наслідок, оптимізувати його. Департамент охорони клімату та навколишнього середовища запровадить медіа-кампанію, щоб висвітлити ці теми серед жителів Мюнхена. Це дає змогу громадянам перевірити своє споживання енергії та за допомогою багатьох порад і хитрощів заохочує їх критично поставитися до власного споживання.

Джерело: Міська Рада Мюнхену

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja