Німецьке місто тимчасово змінить назву на честь Тейлор Свіфт

У Німеччині місто Гельзенкірхен на три дні перетвориться на Свіфткірхен на честь всесвітньо відомої американської співачки Тейлор Свіфт. Ця незвичайна ініціатива виникла напередодні концертів попзірки, які відбудуться в місті.

Ідея перейменування з’явилася кілька тижнів тому, коли одна з фанаток Свіфт створила онлайн-петицію з пропозицією змінити назву міста на Свіфткірхен. Міська влада підтримала цю креативну пропозицію, вирішивши втілити її в життя.

Міський голова Гельзенкірхена схвально відгукнувся про ініціативу: “Це чудова ідея тимчасово перейменувати Гельзенкірхен на Свіфткірхен”. Він підкреслив, що це допоможе створити святкову атмосферу в місті під час концертів.

Протягом трьох днів у громадських місцях Гельзенкірхена з’являться таблички з новою назвою “Свіфткірхен”. Це не лише привітання для Тейлор Свіфт, але й оригінальний спосіб привернути увагу до міста.

Така ініціатива є яскравим прикладом того, як сучасна попкультура може впливати на життя цілих міст. Вона також демонструє готовність місцевої влади йти назустріч креативним ідеям громадян та створювати позитивний імідж свого міста.

Концерти Тейлор Свіфт у Гельзенкірхені (чи то пак Свіфткірхені) обіцяють стати визначною подією не лише для фанатів співачки, але й для всього міста. Очікується, що ця акція приверне додаткову увагу до концертів та сприятиме збільшенню туристичного потоку.

Джерело і світлина: Германия/Україна/Беженцьі

Читати також:

Благодійний гала-концерт у Берліні зібрав 1 мільйон євро для допомоги дітям України

Про кохання у берлінському транспорті співає жіночий гурт “Коло”

Драма про сурогатне материнство на тлі війни: прем’єра на Мюнхенському кінофестивалі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja