Про кохання у берлінському транспорті співає жіночий гурт “Коло”

Жіночий хор “Коло”, до складу якого входять українки з різних регіонів та соціальних середовищ, взяв участь у виставі мюзиклу “Tarifzone Liebe” на сцені відомого Адміральського палацу в Берліні. Цей хор, що існує трохи більше року, об’єднує непрофесійних артисток, серед яких і ті, хто тимчасово чи постійно проживає в Німеччині.

Організатор та керівник хору Ольга Водяницька, випускниця Київської музичної академії, сама є вокалісткою і викладачкою вокалу. Вона збирала разом артисток, які стали біженками через події в Україні, а також тих, хто вже давно живе в Німеччині. Хор виник як частина благодійного проєкту Malteser, спрямованого на підтримку українців, які потрапили до Берліна через конфлікт на рідній землі.

У репетиційний період хор змушений був пристосовуватися до невизначеностей, збираючись для тренувань в шкільних холах та інших доступних місцях. Однак не зважаючи на труднощі, хор “Коло” отримав шанс взяти участь у великій постановці німецького мюзиклу “Tarifzone Liebe”. Сюжет цього комедійного шоу, що пройшло прем’єру в Адміральському палаці, обертається навколо кохання у берлінському громадському транспорті, де трамвай закохується у свого пасажира.

Участь у цій виставі стала важливою подією для українського хору, який виконав дві пісні під час мюзиклу. Незважаючи на виклики та труднощі під час репетицій, українські виконавці відзначають теплоту та підтримку, яку отримали від німецьких зірок мюзиклу.

Хор “Коло” вболіває за ідею того, що музика може бути не тільки розвагою, але й засобом звільнення від повсякденних проблем та підтримки тих, хто переживає важкі часи. Ініціатива Ольги Водяницької дозволяє українським жінкам виявити свої творчі здібності та долучитися до культурного життя Берліну.

Джерело: DW

Читати також:

Українські пам’ятки документуються німецькими науковцями

У Німеччині опубліковано маніфест із правилами поведінки для мігрантів

Карнавал у Кельні: традиції, програма, дати

Світлина: скриншот з відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja