Зариси Каспара Давіда Фрідріха продано за 1,8 мільйона євро

Альбом із нарисами німецького майстра романтичного пейзажу Каспара Давіда Фрідріха (Caspar David Friedrich) знайшов свого нового власника на аукціоні, вирушивши з молотка за суму 1,8 мільйона євро.

Про це повідомляє DW з посиланням на агентство dpa. Зошит із зарисовками був представлений на торгах в берлінському аукціонному будинку Grisebach, як один із ключових лотів з оціненою вартістю приблизно 1,5 мільйона євро.

Альбом має розмір 12 х 18 см і складається з 40 сторінок, майже усі з яких заповнені олівцевими нарисами. Цей альбом переносить глядача на 220 років назад – в лісові околиці Дрездена, де молодий художник шукав натхнення для своїх творів.

Скан з альбому відомого художника

На сторінках альбому відтворено мотиви та фрагменти, які Каспар Давід Фрідріх і надалі використовував у своїх визначних романтичних пейзажах: луки та поля, птахи, вітрильники, скали, і, зокрема, багато дерев. За датами, вказаними на деяких сторінках, нариси були створені в період між 25 квітня та 1 червня 1804 року. Деякі куточки зберегли відбитки пальців художника у сіро-олівцевому виконанні.

Читати також:

На острові Рюген знайдено скарб вагою 7 кілограмів

Світлина: скриншот з сайту аукціону

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja