Спілка резервістів Німеччини: поставка “Леопардів” – “логічний крок”

Берлін. Президент Спілки резервістів Збройних сил Німеччини Патрік Сенсбурґ висловився за постачання Україні танків “Леопард”.

“Як бойова машина піхоти, Marder надає можливість швидкого переміщення солдатів з одного місця в інше”, – сказав він в інтерв’ю німецькому виданню Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND), маючи на увазі рішення німецького уряду про постачання Marder.

“Найбільш ефективний він у комбінації – в ідеалі, звичайно, з бойовим танком “Леопард”. Тому підтримка бойовими танками є наступним логічним кроком”. За його словами, можлива також поставка бойових танків іншого типу з іншої країни.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц (SPD) домовився з Президентом США Джо Байденом про перші поставки в Україну бойових машин піхоти західного виробництва. Ці танки Україна просить вже кілька місяців. Уряд Німеччини погодився надати Україні 40 бойових машин піхоти Marder.

Політики від Зелених та FDP вимагають від Шольца послідовності і також поставити Україні більш потужні бойові танки Leopard 2. Віце-канцлер і федеральний міністр економіки Роберт Хабек заявив у неділю ввечері, що поставка танків Leopard 1 або Leopard 2 в принципі не виключена.

Фото: Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja