Міністерство культури фінансує створення нового центру грамотності

Міністерство освіти та культури зобов’язалося забезпечити фінансування координуючого центру грамотності та базової освіти в Саксонії до кінця 2025 року. На ці цілі виділять 865 000 євро, з ресурсів країни та Європейського Союзу. Саксонська асоціація народних університетів візьме на себе роль нового носія цього проекту.

За інформацією, наданою Міністерством культури у неділю у Дрездені, метою цього контактного центру є забезпечення більшої прозорості та підвищення уваги до проблем освіти, підтримка тих, хто стикався з труднощами у галузі.

За даними міністерства, близько 300 000 людей в Саксонії зіткнулися із серйозними проблемами щодо грамотності та вмінням читати, а також використовувати письмову мову у повсякденному житті. Метою проведення різноманітних заходів, інформаційних кампаній та консультацій на публічних заходах є зменшення цього числа та покращення якості життя цих осіб. Згідно з даними за останні роки (2014-2020), було успішно організовано та фінансово підтримано близько 170 курсів з грамотності в регіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja