Німецькі журналісти постраждали внаслідок російської атаки на Харків

В результаті удару російських військ по готелю “Kharkiv Palace” у Харкові постраждали представники загальнонаціональної німецької телевізійної мережі ZDF.

Інформація, опублікована на вебсайті ZDF, описує наслідки після попадання снарядів у будівлю готелю.

У момент атаки в готелі перебувало семеро співробітників телеканалу. Журналістка Аліка Юнг, яка знаходилася на п’ятому поверсі, зазначила, що після відкриття дверей свого номера вона потрапила у темряву. У вестибюлі всюди був чорний дим. На той момент вона не знала, чи постраждали її колеги.

Усім співробітникам вдалося вціліти, хоча вони перебували на різних поверхах готелю під час удару. Після вибухів вони швидко спустились в укриття готелю. Перекладачка отримала поранення, зламавши ребро, а також постраждав охоронець.

Заява головного редактора ZDF Беттіни Шаустен засуджує “терористичний акт росії проти цивільної інфраструктури та висловлює надію на швидке одужання постраждалих колег”. Телеканал визначає цей інцидент як “ще одну атаку росії на свободу преси”, підкреслюючи, що “ZDF продовжить висвітлювати конфлікт та його вплив на цивільне населення України”.

У вечірній час 30 грудня росія здійснила шість ракетних ударів з систем С-300 по цивільній інфраструктурі Харкова. В результаті обстрілу пошкоджено 12 багатоквартирних будинків, 13 приватних будинків, лікарні, готель, дитячий садок, торгові заклади, газопровід та автомобілі, і є постраждалі серед цивільного населення.

Читати також:

У німецькій опозиції заговорили про необхідність надати Україні ракети “Taurus”

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja