Троє братів врятовані в Північному морі

Подія сталася поблизу населеного пункту Куксгавен, що в Саксонії. Це був драматичний порятунок життя для трьох підлітків, які ледь не потрапили в пастку припливу під час того, як вони проводили пошук бурштину в Північному морі!

У суботній вечір рятувальники вирушили на допомогу трьом підліткам, які були виявлені в Ваттенмеері. Брати віком від 16 до 19 років рухалися вздовж дамби перед Куксгавеном, шукаючи бурштин на відстані приблизно чотирьох кілометрів, повідомляє Deutsche Gesellschaft zur Rettung Schiffbrüchiger (DGzRS).

Трійця не передбачала, що приплив, зумовлений штормовими умовами минулих днів, буде набагато вищим, ніж зазвичай. Через годину після припливу вода вже сягала їм по пояс, а при температурі води 8 градусів за Цельсієм небезпека для юнаків зростала.

Під час паніки вони взяли телефон та о 19:00 зателефонували за допомогою до екстрених служб. Один із підлітків повідомив, що вони з його двома братами застрягли в Дьозе приблизно за чотири кілометри від узбережжя, а приплив робив неможливим повернення на материк.

Всі екстрені служби та рятувальники були одразу повідомлені та вирушили на рятувальному катері “Anneliese Kramer” з порту Куксгавена на допомогу хлопцям.

Щасливою обставиною для братів було те, що вони не тільки були одягнуті в неопренові костюми, але також мали потужні світлодіодні ліхтарі, які дозволили їм привернути увагу до себе. Крім того, рятувальники використовували дрон з тепловізійною камерою, щоб швидко знайти трійцю в Ваттенмеері.

Через короткий проміжок часу потерпілі були врятовані з крижаного Північного моря, а вода вже сягала їм по пояс. Брати зауважили, що вони тримали один одного і грілися, доки не прибула допомога.

Після першої допомоги на борту рятувального катера молодих людей доставили рятувальною машиною до лікарні Helios у Куксгавені.

Читати також:

На острові Рюген знайдено скарб вагою 7 кілограмів

ФРН будує плавучий космодром в Північному морі

Світлина з сайту seenotretter.de

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja