У Німеччині спрогнозували зростання цін на бензин

Ціни на бензин у Німеччині скоро перевищать 2 євро, – про це 8 листопада пише журнал Karlsruhe Insider.

Нині ціни на бензин у Німеччині відносно стабільні та становлять близько 1,75-1,80 євро за літр. При цьому дизельне пальне вже давно майже не поступається ціною бензину.

Причиною зростання цін на дизельне пальне є підвищений попит. Власники дизельних автомобілів повільно, але стабільно звикають до високих цін.

Однак очікується, що найближчим часом усім водіям доведеться готуватись до підвищення цін на пальне. Згідно з прогнозами, ціни на бензин скоро перевищать 2 євро. Майбутнє підвищення цін на пальне пов’язане з тим, що уряд Німеччини продовжує посилювати певні норми у межах своєї кліматичної політики. Німеччина прагне стати кліматично нейтральною та вимагає скорочувати викиди CO2.

Задля скорочення викидів збільшується вартість тонни викинутого вуглекислого газу. На сьогодні вона становить 30 євро, а в новому 2024 році тонна CO2 буде коштувати 40 євро.

Зростання тарифів на викиди вуглекислого газу вплине на ціни на бензин. Представники найбільшої громадської організації автомобілістів Німеччини ADAC очікують, що вартість бензину зросте щонайменше на 3 центи за літр.

€100 млрд  на рік на вуглецево-нейтральну економіку

Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН) запропонувала перетворити німецьку економіку на вуглецево-нейтральну, яка вимагатиме щорічних інвестицій у розмірі €100 млрд, – 6 листопада пише газета Berliner Zeitung.

СДПН обіцяє, що великомасштабна вуглецево-нейтральна перебудова економіки та суспільства дозволить створити до 2030 року мільйон нових робочих місць. Крім того, очікується, що реалізація запропонованого соціал-демократами проєкту дозволить зміцнити промислову базу країни, надасть більше можливостей для здобуття освіти та відновить довіру населення до держави.


Читати також:

Німеччина примусово впроваджуватиме інфраструктуру відновлювальної енергії

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja