Пожежа в промисловому приміщенні в Крефельді – понад 1200 електроскутерів зазнали руйнування в полум’ї.

У четвер ввечері рятувальники Крефельда боролися з масштабною пожежею у промисловій будівлі в Фішелні. Внаслідок контакту з вогнем вибухали акумулятори, а їх фрагменти летіли повітрям. Всередині будівлі розташовувалося понад 1200 електроскутерів.

Наступного дня все мало інший вигляд: гасіння великої пожежі в четвер увечері на території Фішелн на вулиці Хеффгесхофвег призвело до повного знищення будівлі, яку використовувала компанія IO Hawk Invest, разом з усім її вмістом. Як повідомили пожежники приблизно о 22:30, у великому приміщенні площею 30 на 50 метрів де зберігалося понад 1200 електроскутерів спалахнула пожежа. Будівля повністю згоріла і частково обвалилася. Через сильний дим пожежники сповістили населення про небезпеку через систему NINA, проте після перших вимірювань його визнали як безпечний для здоров’я. “Для населення в безпосередній близькості немає небезпеки”, – повідомили в системі NINA. Однак, мешканцям все таки рекомендували закрити вікна та двері. Будівля на Хеффгесхофвег є складським приміщенням фірми IO Hawk Invest GmbH, яка виробляє електроскутери. Внаслідок сильного тепла від вогню вибухнули численні акумулятори, частини яких летіли на дорогу, створюючи особливий ризик для пожежників. Як пояснив представник пожежної служби, акумулятори потрібно було охолоджувати водою, і це тривало певний час після самої пожежі, щоб уникнути подальшого самозаймання. Один з пожежників отримав травми при падінні та був госпіталізований, де його залишили на стаціонарному лікуванні для подальших обстежень.

Після прибуття екіпажів були запущені масові заходи з гасіння. З урахуванням масштабів пожежі та значної потреби в воді для гасіння залучили всі підрозділи пожежної служби Крефельда. Також було залучено команди з сусідніх міст і округів, а також пожежні служби Currenta та Henkel зі спеціальним транспортом. Загалом 190 рятувальників боролися із пожежею. Гасіння проводилося за допомогою системи подачі води на місце події, використовуючи кілька гідрантів і приблизно 8000 літрів на хвилину. Для цього також використовувалися повітряні драбини пожежної служби та телескопічні майданчики пожежних служб. Крім того, проводились широкомасштабні вимірювання рівнів шкідливих речовин в широкому радіусі від місця події, і було визначено, що небезпеки для населення немає.

Учора пожежники працювали над виявленням та гасінням залишкових осередків вогню за допомогою дрона та тепловізорів. Швидка та ефективна допомога зі сусідніх міст Дуйсбург, Менхенгладбах, а також Крейса Вірзен та підрозділів Вілліх, Мербуш-Ланк, дозволили уникнути поширення вогню на прилеглі підприємства. Рятувальники також отримали підтримку від організацій Червоного Хреста та Технічної Допомоги. Медична допомога була забезпечена двома швидкісними автомобілями та лікарем на випадок надзвичайної ситуації. У період активної фази боротьби з пожежею всі волонтерські пожежні загони Крефельда забезпечували базовий захист для всього міста. Дії тривають, тому очікуються обмеження у русі в цьому районі. Кримінальна поліція розпочала розслідування причини пожежі.

Джерело: Rheinische Post

Читати також:

На різдвяному ринку в Берліні сталася пожежа: що відомо на цей час?

Підліток врятував сусідський будинок від пожежі

У Дрездені спалахнула будівля початкової школи

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja