Незвичайні звуки в небі налякали мешканців Тюрингії і Баварії

В п’ятницю ввечері два ніби то вибухи налякали мешканців Тюрингії та Баварії. Десятки телефонних дзвінків надійшли до поліції та пожежної служби. Гучний звук викликав занепокоєння, і люди прагнули розібратися в тому, що сталося на небі.

Налякали жителів Німеччини збройні сили республіки, які використали кілька винищувачів “Eurofighter” у режимі суперзвукової швидкості для запобігання можливій небезпеці на території ФРН. Це викликало активацію QRA (Quick Reaction Alert), німецької тривожної групи, яка вийшла у повітря миттєво з двох чи трьох військових літаків.

Пілотам була надана команда A-Scramble, що означає Alpha Scramble і вказує на негайний старт для ефективного реагування на загрозу. Це було обґрунтовано наданням допомоги цивільному літаку, який увірвався в німецький повітряний простір без радіозв’язку з повітряною безпекою.

Бундесвер пояснює, що під час цього пілоти бігли до своїх винищувачів, а “єврофайтери”, подолали надзвуковий бар’єр для швидкого реагування.

Гучне звучання було відчутно від Нойбурга на Дунаю (Баварія) до містечка Суль (Тюрингія) на відстані приблизно 200 кілометрів. Місцеві мешканці висловлювали своє здивування та страх, порівнюючи звук із можливим вибухом.

Поліція Тюрингії отримала численні телефонні виклики від наляканих людей, які повідомляли про гучні вибухи та вібрацію віконного скла. Однак пізніше влада зробила заяву, що побоювання були необґрунтованими. Пілоти могли ефективно спілкуватися між собою в повітрі за допомогою міжнародних знаків, і помилок у визначенні ситуації не виникло. Єврофайтери супроводжували іноземний літак аж до польського кордону, після чого ситуацію визнано безпечною.

Джерело: Bild

Читати також:

Фезер продовжить контроль на німецьких кордонах до 15 грудня

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja