У німецькій опозиції заговорили про необхідність надати Україні ракети “Taurus”

У німецькій опозиції після російських атак знову зазвучали заклики надати Україні ракети Taurus. Під час масованих ударів Росії по Україні лідер найбільшої опозиційної німецької партії – Християнсько-демократичний союз, Норберт Реттген, закликав збільшити поставоки зброї на користь України.

Згідно з інформацією від “Європейської правди“, Реттген заявив: “росія знову направила хвилю терору на Україну, спрямовуючи свої атаки проти цивільного населення. Німеччина повинна нарешті надати Україні зброю, зокрема Taurus, яка дозволить знищити склади зброї та лінії постачання вздовж лінії фронту”.

Катрін Герінг-Екардт, віцепрезидентка Бундестагу від Зелених, заявила про нові “російські воєнні злочини” та закликала до подальшої солідарності з Україною. Лідер лівих, Джанін Вісслер, вважає атаки на цивільне населення “нелюдським нападом” і вимагає їх негайного припинення, проте також висловлює думку про “новий дипломатичний наступ” для підтримки переговорів про припинення вогню.

З іншого боку, політик з питань оборони від Вільної демократичної партії, Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн, критикує заклики до мирних переговорів в нинішній ситуації, наголошуючи на небезпеці втручання Росії та підкреслюючи необхідність захисту України.

Зазначимо, що ракети Taurus мають дальність польоту близько 500 кілометрів, проте існують також побоювання, щодо відповіді росії на передачу цих ракет. Раніше глава німецького Міноборони Борис Пісторіус висловив сумнів щодо кардинального впливу цих ракет на ситуацію на полі бою в Україні, а посол Німеччини в Україні Мартін Єгер визначив, що уряд у Берліні на цей момент утримується від постачання далекобійних ракет Taurus для України.

Читати також:

Міхаель Кречмер висловив думку про потребу у тимчасовій відмові Києва від деяких своїх територій

Генерал Бундесверу: можливо, нам доведеться тримати оборону

Ракети Taurus не змінять хід війни в Україні, – Пісторіус

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja