Німецькі робітники обурені пропозицією пільг для іноземних фахівців

Міністр економіки Німеччини Роберт Хабек викликав хвилю обурення своєю пропозицією запровадити податкові пільги для кваліфікованих іноземних працівників. Ініціатива передбачає зниження податків для таких фахівців протягом перших трьох років їхнього перебування в країні.

Міністерство економіки вбачає в цьому вирішення проблеми нестачі кваліфікованих кадрів. Однак критики вказують на потенційну дискримінацію громадян Німеччини, які змушені будуть сплачувати вищі податки порівняно з іноземцями.

Видання BILD опитало німецьких працівників щодо їхнього ставлення до цієї ініціативи. Думки розділилися, але переважає негативна реакція.

Штефан Блазіус, майстер з дизайну інтер’єрів, назвав пропозицію “ляпасом” для німецьких робітників. Він обурений тим, що уряд не пропонує податкових пільг для місцевих компаній та працівників.

Науковець Ареф Блау визнає логіку в залученні кваліфікованих кадрів, але вважає несправедливим робити це коштом німецьких платників податків. Він також застерігає, що такі кроки можуть посилити позиції правих популістів.

Хелена Кортес, асистентка хірурга, закликає політиків більше зосередитися на потребах місцевих фахівців, а не на залученні кадрів з-за кордону.

Власниця модного бутіка Аня Шайнфлуг висловлює занепокоєння щодо соціальної несправедливості та можливих труднощів у поясненні різниці в оплаті праці своїм німецьким працівникам.

Дорожній робітник Андреас Дзвонковські має більш помірковану позицію, вважаючи податкові пільги прийнятними для кваліфікованих працівників, які сумлінно працюють і не стають тягарем для системи соціального забезпечення.

Ця ініціатива викликала жваву дискусію в німецькому суспільстві щодо балансу між розв’язанням проблеми нестачі кадрів та забезпеченням справедливості для місцевих працівників. Залишається відкритим питання, чи зможе уряд знайти компромісне рішення, яке задовольнить усі сторони.

Читати також:

Німеччина планує знизити податки для іноземних фахівців

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja