“Інтеграція всіх цих людей вже неможлива”: федеральні землі Німеччини вимагають від уряду та ЄС вжити додаткових заходів для стримування високої міграції. Серед вимог: не приймати більше біженців з України, посилити прикордонний контроль та розпочати дискусію про “межу можливостей”.
Регіони Німеччини знову попереджають про перевантаження через тривалий високий рівень міграції. “Чимало районів та громад не справляються з регулярною та нерегулярною міграцією. Інтеграція всіх цих людей вже неможлива. Проблеми постійно зростають”, – заявив президент Німецької асоціації районів Райнгард Загер в інтерв’ю “Neue Osnabrücker Zeitung”.
За його словами, регіони більше не хочуть приймати біженців з України. “При всій важливій солідарності з Україною, ми ставимо питання, чи має стільки людей з атакованої Росією країни приїжджати до нас”, – зазначив політик від ХДС Загер. Лише у Баден-Вюртемберзі розміщено вдвічі більше українських біженців, ніж у всій Франції.
Замість цього він запропонував облаштувати “захищені від негоди притулки на безпечному заході України”, як свого часу планувала міністерка внутрішніх справ Ненсі Фезер. “Можливо, Польща також погодилася б прийняти більше українських біженців за підтримки ЄС”, – додав Загер.
Хоча кількість клопотань про притулок і зменшується, “справжнього перелому тенденції” поки не видно. Цифри завжди падають взимку. Крім того, навряд чи варто очікувати значного збільшення кількості депортацій, попри обіцянки федерального уряду. “Обіцянка канцлера Олафа Шольца від минулої осені “нарешті розпочати депортацію в великих масштабах” виявилася не більше, ніж заспокійливою пігулкою з гірким присмаком, оскільки вона не спрацьовує”, – наголосив Загер.
Від імені федеральних земель він вимагає “послідовного захисту німецьких кордонів, допоки зовнішні кордони ЄС залишаються настільки дірявими”, щоб не допускати в’їзду мігрантів без перспектив на притулок. Загер також запропонував розпочати “політичну дискусію про обсяги” міграції. Понад 300 000 людей на рік — це занадто багато. “Це не обов’язково називати верхньою межею, але необхідно визначити реалістичні параметри наших можливостей”, – підсумував він.
Таким чином, регіони Німеччини заявляють про неспроможність інтегрувати всіх прибулих і вимагають від уряду вжити заходів для обмеження міграції, включно з припиненням прийому біженців з України. Ситуація викликає занепокоєння через постійне зростання тиску на місцеві громади.
Джерело: Welt
Читати також:
Біженці та мігранти в Німеччині: зміни у 2024 році
Статистика злочинності в Німеччині: акцент на мігрантах чи комплексний підхід?
Українці – друга за чисельністю група іноземців у ФРН
Світлина з відкритих джерел