Подружню пару підозрюють у вбивстві українки в Німеччині

У вбивстві 27-річної українки Маргарити Разас, яка разом з матір’ю шукала прихистку у Німеччині після початку повномасштабного російського вторгнення, підозрюють подружню пару – 44-річного німця та 43-річну росіянку.

За інформацією видання Bild, наразі вони перебувають під вартою.

Чоловік, на ім’я Марко, працював м’ясником, а його дружина Інна – офісним працівником. Разом вони виховували трьох синів. Однак, за даними журналістів, пара нібито планувала вбивство української біженки з метою викрадення її новонародженої донечки.

Напередодні трагедії Марко начебто говорив сусідам, що у січні в них з’явилася донька, яка начебто перебувала у відділенні інтенсивної терапії. Одначе сусіди не помічали ознак вагітності у його дружини.

“Ця пара завжди була дуже чемною і здавалася приємною. Я ніколи не очікував такого злочину від них”, – розповів один із сусідів.

Тривожні події розпочалися на початку березня, коли з’явилися повідомлення про зникнення української родини. 14 березня на дамбі річки Рейн біля Гоккенгайма поліція виявила тіло 27-річної Маргарити з явними ознаками насильницької смерті.

На щастя, 15 березня правоохоронці заарештували двох підозрюваних та знайшли живою новонароджену доньку вбитої. Однак розшуки 51-річної Марини Стеценко, матері Маргарити, досі тривають. Не виключено, що і її життю загрожувала небезпека.

Маргарита родом з Харкова. Разом з матір’ю вона приїхала до Німеччини чотири місяці тому та мешкала у будинку для українських біженців поблизу Мангайма. Розслідування жорстокого злочину триває.

Читати також:

Живою знайшли 5-тижневу доньку вбитої в Німеччині українки

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja