Трагедія в Німеччині: вбито 17-річного українського баскетболіста, його друг перебуває у реанімації

Жахливий злочин стався у суботу, 10 лютого, в німецькому Ессені, що поблизу Дюссельдорфа. Двох 17-річних українських юнаків, які приїхали до країни за спортивним контрактом грати за місцеву молодіжну баскетбольну команду, було підступно атаковано невідомими злочинцями.

За даними поліції, напад стався ввечері на вулиці міста. Зловмисники, імовірно троє молодиків арабської зовнішності, раптово накинулися на хлопців з ножами, коли ті поверталися додому після тренування. При цьому злочинці вигукували расистські образи, цілячись саме в українське походження потерпілих.

17-річний Володимир Єрмаков отримав кілька ножових поранень в область серця і, попри термінову медичну допомогу, помер по дорозі до лікарні від втрати крові. Його одноклубник і близький друг Артем Козаченко перебуває у важкому стані з множинними колото-різаними ранами, лікарі борються за його життя.

Як повідомляє Федерація баскетболу Києва, Володимир Єрмаков та Артем Козаченко приїхали до Німеччини місяць тому, аби грати за молодіжну команду ART Giants у місті Дюссельдорф. Юнаки показували високий рівень гри, тренери пророкували їм успішну спортивну кар’єру.

Володимир Єрмаков до від’їзду за кордон грав за київські команди “Тейваз” та “5T.E.A.M.-ДЮСШ-12”, а також захищав кольори юнацької збірної України. Тренери називали його великою надією українського баскетболу. Попереду хлопця чекала яскрава спортивна кар’єра, але їй не судилося здійснитися…

Німецька поліція відкрила кримінальне провадження за фактом злочинного нападу. Правоохоронці ведуть пошук зловмисників, встановлюють їх особи та мотиви нападу. За попередньою інформацією, це була група радикально налаштованих мігрантів. На місці злочину були присутні свідки, які допоможуть скласти портрети нападників.

Читати також:

Мечеть у Німеччині отримала погрози через доставку їжі

Напад на біженців в Зебніці

Світлина з мережі Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja