Поліція назвала шокуючі деталі нападу на українських спортсменів: 9 ударів ножем та повна байдужість до життя людей

Розслідування жорстокого вбивства 17-річного українського баскетболіста Володимира Єрмакова триває, і поліція Німеччини розкрила нові шокуючі факти.

Як повідомляє видання Bild з посиланням на джерела в правоохоронних органах, 10 лютого близько 19:00 на вокзалі міста Обергаузен 15-річний підліток Мерт В. турецького походження раптово напав із ножем на двох українських баскетболістів, а потім на 13-річну дівчинку та 14-річного хлопчика, які намагалися прийти потерпілим на допомогу.

За словами поліції, Мерт В. завдав українцям 9 ножових поранень в груди та живіт. Єрмаков помер на місці події, його друг Артем Козаченко перебуває у важкому стані зі сліпими ножовими пораненнями органів черевної порожнини.

“Злочинцю було абсолютно байдуже, що він може когось убити. Під час арешту він не виявив жодних ознак каяття”, – розповіли в поліції.

Відомо також, що 15-річний Мерт В. перебував на обліку в поліції, і вже мав “стаж” злочинної діяльності. За версією слідства, він навмисно вишукував “жертву” серед більш старших і сильних за нього людей, аби спровокувати конфлікт і застосувати зброю.

13-річна дівчинка та 14-річний хлопець, які також постраждали під час інциденту, зазнали ножових поранень рук, їхні травми не становлять загрози для життя.

Крім Мерта В., заарештовано також 14-річного учня з міста Херне, який, за даними поліції, теж брав участь у нападі, хоч і не завдавав ударів ножем. Згодом його було звільнено через відсутність достатніх доказів проти нього.

“Це незбагненний вчинок, абсолютно безглуздий напад”, – прокоментував ситуацію один з офіцерів поліції Німеччини.

Розслідування жорстокого вбивства триває, встановлюються всі обставини та мотиви злочину. Українська сторона уважно стежить за ходом слідства.

Читати також:

Поліція Німеччини затримала одного з учасників жорстокого нападу на українських баскетболістів

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja