23-річному чоловікові висунуто звинувачення через напад на поліцейських у новорічну ніч

Прокуратура Берліна висунула звинувачення 23-річному чоловікові, який напав на поліцейських, в складі групи осіб у берлінському районі Нойкьольн в новорічну ніч 2023/2024.

Йому інкримінують напад на посадових осіб під час виконання ними службових обов’язків, особливо тяжке порушення громадського порядку та небезпечне тілесне ушкодження працівнику поліції.

За даними слідства, близько двадцяти осіб, серед яких був і обвинувачений, приблизно о 2:30 1 січня раптово вирішили обстріляти поліцейських з відстані 10-15 метрів петардами та холостими патронами, незважаючи на можливість поранити працівників поліції та пошкодити поліцейські автомобілі. Мотиви такої поведінки і надалі залишаються незрозумілими.

У самого обвинуваченого було виявлено газовий пістолет, два пристрої для стрільби піротехнічними патронами та близько 160 штук боєприпасів. Він зробив щонайменше три постріли у бік співробітників берлінської поліції. Один з поліцейських отримав поранення, внаслідок влучання піротехнічного виробу у потилицю, що спричинило стійкі головні болі та тимчасову втрату слуху в одному вусі.

Коли обвинуваченого намагалися затримати, він також чинив опір, проте йому це не вдалося. 1 січня 2024 року за клопотанням прокуратури щодо нього було винесено ордер на арешт, але його залишили на волі на період доки триває слідство.

Джерело: Generalstaatsanwaltschaft Berlin

Читати також:

Понад 200 людей було заарештовано у Берліні, а 18-річний юнак загинув у Кобленці під час святкування Нового року

Світлина з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja