Живою знайшли 5-тижневу доньку вбитої в Німеччині українки

Поліція міста Мангайм відшукала живою новонароджену дівчинку, доньку 27-річної українки, вбитої минулого тижня в місті Гоккенхайм. Немовля перебувало під наглядом двох чоловіків, яких уже заарештували за підозрою у вбивстві матері дитини.

Трагічні події розпочалися 9 березня, коли тіло молодої біженки з України зі слідами насильницької смерті виявили випадкові перехожі на березі Рейну в Гоккенхаймі. Відтоді правоохоронці вели активні пошуки її 5-тижневої донечки та 51-річної матері, які на той момент зникли безвісти.

Успіх в розслідуванні настав після отримання поліцією оперативної інформації. Це дозволило виявити місцеперебування немовляти та затримати двох підозрюваних чоловіків. Перевірка ДНК новонародженої підтвердила, що це донька вбитої українки.

“Поліція Мангайма змогла виявити 5-тижневу дитину та двох осіб, які супроводжували її під час арешту. Ці чоловіки наразі перебувають під вартою за підозрою у вбивстві матері немовляти”, – повідомили в поліції Гоккенгайма.

Наразі правоохоронці продовжують розшуки 51-річної Марини Стеценко – матері вбитої українки. Її розглядають як ключового свідка злочину.

“Ми закликаємо пані Стеценко терміново звернутися до будь-якого відділку поліції. Її свідчення критично важливі для розкриття цього жахливого вбивства”, – наголосили в слідчій групі.

Марина Стеценко, фото поліції

Вбивство української біженки з дитиною стало приголомшливою подією для Німеччини. Поліція докладає всіх зусиль для розслідування обставин злочину та належного покарання винних.

Джерело: Bild

Читати також:

У Німеччині вбили 27-річну українську біженку, зникли її 5-тижнева донька та мати

Світлина з мережі X

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Optimized with PageSpeed Ninja